Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsFaculteit der LetterenOrganisatieBestuur, afdelingen en medewerkersAfdelingenAfdeling GeschiedenisWie wat waarSecties Geschiedenis

Students and their projects

Name First name Telephone E-mail
Blokzijl, drs. T. Tjark +31 (0) 50 363 8986 t.blokzijl@rug.nl
Klein Goldewijk, drs. G.M. Geertje

+31 (0) 50 363 6052

g.m.klein.goldewijk@rug.nl
Ratliff, M.L., MA. Melissa +31 (0) 50 363 6070 m.l.ratliff@rug.nl
Speksnijder, S.A., MA. Simon +31 (0) 50 363 4337 s.a.speksnijder@rug.nl
Termeer, M.K., MA. Marleen +31 (0) 50 363 4337 m.k.termeer@rug.nl
Williamson, drs. C.G. +31 (0) 50 363 6070 c.g.williamson@rug.nl
Laatst gewijzigd:25 juli 2018 15:55