Skip to ContentSkip to Navigation
About us Medical Sciences Organization SCOPE
University Medical Center Groningen

Wie

SCOPE - Wie

Wie

SCOPE is een expertisecentrum voor persoonlijke ontwikkeling. Trainers, wetenschappers en docenten wisselen kennis, visie en ervaring uit om bij te dragen aan de ontwikkeling van studenten die kunnen reflecteren op zichzelf en hun omgeving.

Wil je meer weten over ons onderwijs en onderzoek of ben je op zoek naar samenwerking? Neem vooral contact met ons op. SCOPE heeft haar werkplekken bij Health Psychology en is onderdeel van LEARN.

Oprichters en vaste medewerkers

Joke Fleer – onderzoeker en trainer https://www.rug.nl/staff/j.fleer/
Als oprichter en hoofd van SCOPE is Joke Fleer eindverantwoordelijk voor het onderwijs dat SCOPE ontwikkelt en verzorgt. Daarbij is ze eindverantwoordelijk voor het onderzoek.

Margreet Smit https://www.rug.nl/staff/margreet.smit/
Als oprichter en coördinator van SCOPE is Margreet Smit medeverantwoordelijk voor de ontwikkeling, implementatie en uitvoering van verschillende cursussen en workshops die SCOPE aanbiedt aan de studenten van de faculteit Medische Wetenschappen.

Salome Scholtens https://www.rug.nl/staff/s.scholtens/
Salome Scholtens onwikkelt als trainer nieuw onderwijs. Ze geeft daarnaast verschillende workshops bij de faculteit Medische Wetenschappen en bij andere onderdelen van de RUG. Als onderzoeker richt ze zich op ervaringsgericht onderwijs op het vlak van bewustwording van sociale systemen.

Floor Velthuis https://www.rug.nl/staff/f.velthuis/

Hedwig Boer - https://www.rug.nl/staff/h.j.boer/research
Als onderzoeker houd Hedwig Boer zich specifiek bezig met het onderwerp stress bij PhD studenten. Als trainer geeft ze verschillende workshops die bij de faculteit Medische Wetenschappen worden aangeboden en ze denkt mee over de ontwikkeling hiervan. Tenslotte is ze het aanspreekpunt voor de ontwikkeling van e-learning modules die in de toekomst binnen SCOPE zullen worden aangeboden.

Onderzoekers

Joke Fleer https://www.rug.nl/staff/j.fleer/

Salome Scholtens https://www.rug.nl/staff/s.scholtens/

Hedwig Boer https://www.rug.nl/staff/h.j.boer/research

Moniek Janse https://www.rug.nl/staff/m.janse/

Andrea Bastos Carneiro

Trainers en docenten

Margit Eelbren Vegter - Filosofisch practicus https://bedrijfdewijsheid.nl

Menno de Bree – Filosoof https://www.denkmeemetmennodebree.nl

Janneke Geurts – Trainer en coach http://jannekegeurts.com

Hilly Mast – Studieadviseur https://www.rug.nl/staff/h.j.mast/

Janneke Carrière – Adviseur en trainer https://www.linkedin.com/in/jannekecarriere/

Esther Sulkers – Trainer en onderzoeker https://www.rug.nl/staff/e.sulkers/

Vanessa van ’t Hoogt – Docent https://www.rug.nl/staff/v.van.t.hoogt/

Agnes Heerdink - Trainer https://www.rug.nl/staff/a.e.heerdink/

Maya Schroevers - Docent en Trainer https://www.rug.nl/staff/m.j.schroevers/

Salome Scholtens – Onderzoeker en Docent https://www.rug.nl/staff/s.scholtens/

Margreet Smit – Docent en Coördinator https://www.rug.nl/staff/margreet.smit/

Hedwig Boer – Onderzoeker en Trainer https://www.rug.nl/staff/h.j.boer/research

Gilliam Kuijpers – Docent https://medgezel.nl

Marco Carvalho Filho - Docent https://www.rug.nl/staff/m.a.de.carvalho.filho/research

Samenwerkingen en partners

Faculteit Medische Wetenschappen - Lucienne Suijker - Coördinator professionele ontwikkeling Tandheelkunde https://www.rug.nl/staff/l.m.a.suijker/

Erik Heineman

Faculteit Medische Wetenschappen - Yvo Kamsma - Universitair docent en curriculumcoördinator Bewegingswetenschappen https://www.rug.nl/staff/y.p.t.kamsma/

Faculteit Medische Wetenschappen - Berdien Kooistra-Akse – Curriculumcoördinator Tandheelkunde https://mail.umcg.nl/owa/?bO=1#path=/mail/inbox

Hanke Dekker https://www.rug.nl/staff/h.dekker/

Faculteit der Letteren - Barend van Heusden - Hoogleraar Cultuur en Cognitie https://www.rug.nl/staff/b.p.van.heusden/

Debbie Jaarsma – Hoogleraar onderzoek en innovatie medisch onderwijs https://www.rug.nl/staff/a.d.c.jaarsma/

Gerni Luttikhuis – Trainer en adviseur http://www.gerniluttikhuis.nl

Academy Coaching - André Lollinga – Adviseur en mede-ontwikkelaar e-learning https://www.academycoaching.nl

Wenckebach insituut https://www.umcg.nl/NL/UMCG/Afdelingen/Wenckebach_Instituut/Paginas/default.aspx

GSMS - Graduate School of Medical Sciences https://www.rug.nl/research/gradschool-medical-sciences/

Laatst gewijzigd:22 september 2020 13:43