Taatgen en Trager winnaars FSE Onderwijsprijs
Op 27 november zijn de winnaars van de Facultaire Onderwijsprijs 2014-2015 onthuld: prof.dr. Niels Taatgen (Artificial Intelligence) en prof.dr. Scott Trager (Astronomy).
De jury koos de twee winnaars uit 20 genomineerde docenten. Deze worden elk jaar door de opleidingscommissies van de Faculty of Science and Engineering (voorheen de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen) voor de onderwijsprijs voorgedragen op basis van hun didactische en vakinhoudelijke vaardigheden. De jury bestond uit prof.dr. Harry Trentelman (voorzitter), Carolien Kerstholt (adviserende studentlid faculteitsbestuur), en prof.dr. Kanat Camlibel en prof.dr. Anton Scheurink als winnaars van de vorige Facultaire Onderwijsprijs.
RUG Docent-van-het-Jaar-verkiezing
Prof.dr. Niels Taatgen zal de faculteit vertegenwoordigen in de universitaire Docent-van-het-Jaar-verkiezing. Deze vindt plaats tijdens de Dag van het Onderwijs op 28 januari, om 2:45 uur. Elke faculteit vaardigt een docent af die een kort college in enkele minuten geeft. De wedstrijd is online te bekijken via de website van Dag van het Onderwijs. Behalve de juryprijs ‘Docent van het Jaar’ wordt ook de publieksprijs uitgedeeld waarvoor online kan worden gestemd.
De docenten genomineerd voor de FSE onderwijsprijs 2014-2015 zijn:
(Applied) Physics |
prof.dr. R.G.E. Timmermans |
prof.dr.ir. P.R. Onck |
|
(Applied) Chemistry |
prof.dr. J.C. Hummelen |
Artificial Intelligence |
prof.dr. N.A. Taatgen |
dr. J.K. Spenader |
|
Astronomy |
prof.dr. R.M. Mendez |
prof.dr. S.C. Trager |
|
BCN |
prof.dr. D.G.M. Beersma |
Biology - LS&T |
dr. J.A.K.W Kiel |
dr. J.C. Billeter |
|
Biomedical Engineering |
dr. R.J. Renken |
Biomolecular Sciences - Pharmaceutical Medical Sciences |
prof.dr. M.C. Harmsen |
Computing Science |
prof.dr. A.C. Telea |
dr. A. Meijster |
|
EC-master |
dr. H.A.J. Mulder |
IEM |
prof.dr. B. Jayawardhana |
prof.dr. F. Picchioni |
|
Pharmacy |
drs. C.M. Dantuma-Wering |
prof.dr. H.J. Haisma |
|
Nanoscience |
R.Y.N. Gengler |
Laatst gewijzigd: | 12 januari 2023 15:55 |
Meer nieuws
-
05 september 2025
Kottapalli genomineerd voor de Huibregtsenprijs 2025
Prof. Ajay Kottapalli van de Rijksuniversiteit Groningen is genomineerd voor de prestigieuze Huibregtsenprijs.
-
29 augustus 2025
Top Dutch Solar Racing strandt vlak voor de finish, maar keert trots terug
Dit jaar doet het studententeam Top Dutch Solar Racing van 24 t/m 31 augustus mee aan de Bridgestone World Solar Challenge. Op deze pagina houden we je op de hoogte van hoe het er tijdens en rond de race aan toe gaat.
-
21 augustus 2025
Nanodeeltjes brengen toepassing moleculaire motoren dichterbij
Wetenschappers van de RUG en de Universiteit van Amsterdam hebben nanodeeltjes ontwikkeld die het gemakkelijker maken om moleculaire motoren in materialen of weefsels aan te drijven.