Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsWie zijn wij?Green Office GroningenOrganisatie

Medewerkers

De Green Office studententeam bestaat uit 4 studentassistenten en één coördinator. Het adviesbureau is de Taakgroep Duurzaamheid. Om de ambities op gebied van duurzaamheid beter te kunnen monitoren is in 2014 deze Taakgroep ingesteld. De activiteiten van de Green Office dragen bij aan het behalen van deze ambities.

Voor onze projecten werken we vaak samen met studenten organisaties, medewerkers en externe partijen. Daarnaast vertrouwen we op de ondersteuning van vrijwilligers.

Agnes Schiphof

Agnes Schiphof

Coördinator Green Office

a.schiphof@rug.nl

T: 050 363 4884

Duurzame tip: Je hoeft niet gelijk alles goed te doen om duurzaam te leven, alle kleine beetjes helpen!

Nynke Osinga
Nynke Osinga

Nynke Osinga

Studentassistent Ambassadeurs & Secretaris

n.g.osinga@rug.nl

Svea Cornelius
Svea Cornelius

Svea Cornelius

Studentassistent Evenementen

s.cornelius@rug.nl

Robin Merjenburgh
Robin Merjenburgh

Robin Merjenburgh

Studentassistent Communicatie

r.merjenburgh@rug.nl

Hylke Poorting
Hylke Poorting

Hylke Poorting

Studentassistent Extern & Onderzoek

h.p.m.poorting@rug.nl

Dick Jager
Dick Jager

Dick Jager

Programmamanager & projectleider Planet - bedrijfsvoering

d.jager@rug.nl

T: 050 363 4575

M: 06 394 064 28

Duurzame tip: Gebruik led-verlichting in je huis! Een kleine moeite, veel beter voor het milieu.

Sander Dijkstra
Sander Dijkstra

Sander Dijkstra

Coordinator mobiliteit

sander.dijkstra@rug.nl

T: 050 363 2383

M: 0611143686

Duurzame tip: Pak de fiets! Ook al is het maar een paar dagen per week, of vanaf de P&R. Duurzamer, gezonder, goedkoper, en minder files om de stad.

Marijke Nieborg
Marijke Nieborg

Marijke Nieborg

Projectleider Performance - duurzaam onderwijs en onderzoek

marijke.nieborg@rug.nl

Duurzame tip: Eet vaker plantaardig!

Ruth van der Walle
Ruth van der Walle

Ruth van der Walle

Projectleider People - duurzame inzetbaarheid

r.k.van.der.walle@rug.nl

T: 050-3635310

M: 681521313

050-3635313 (secretariaat)

Duurzame tip: Wil je duurzaam (inzetbaar) blijven volg dan een opleiding of doe een cursus bij Balans of de Sportvereniging Personeel Rijksuniversiteit.

Geerte de Jong
Geerte de Jong

Geerte de Jong

Communicatie

g.c.de.jong@rug.nl

T: 050 363 8358

Duurzame tip: Soms kun je iets veranderen in je leven waardoor je duurzamer, gezonder en leuker leeft. Een win-win combinatie! Wat kun jij veranderen?

Laatst gewijzigd:06 november 2018 16:08
printView this page in: English