Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsWie zijn wij?Algemeen

Wie werkt er aan duurzaamheid & waar kun je ons vinden?

Hieronder zie je het kernteam dat werkt aan duurzaamheid bij de RUG. Is dat alles? Zeker niet! Behalve deze mensen is er nog een groot team dat adviseert, raad geeft, of uitvoert. Heb je een vraag? Stel hem via onderstaande contactpersonen en zij zullen zorgen dat de vraag goed terecht komt!


Dick Jager

d.jager@rug.nl

Programmamanager & projectleider Planet - bedrijfsvoering

T: 050 363 4575

M: 06 394 064 28

Duurzame tip: Gebruik led-verlichting in je huis! Een kleine moeite, veel beter voor het milieu.

Dick Jager
Dick Jager


Sander Dijkstra

Coordinator mobiliteit

sander.dijkstra@rug.nl

T: 050 363 2383

M: 0611143686

Duurzame tip: Pak de fiets! Ook al is het maar een paar dagen per week, of vanaf de P&R. Duurzamer, gezonder, goedkoper, en minder files om de stad.

Sander Dijkstra
Sander Dijkstra


Marijke Nieborg

Projectleider Performance - duurzaam onderwijs en onderzoek

marijke.nieborg@rug.nl

Duurzame tip: Eet vaker plantaardig!

Marijke Nieborg
Marijke Nieborg


Ruth van der Walle

Projectleider People - duurzame inzetbaarheid

r.k.van.der.walle@rug.nl

T: 050-3635310

M: 681521313

050-3635313 (secretariaat)

Duurzame tip: Wil je duurzaam (inzetbaar) blijven volg dan een opleiding of doe een cursus bij Balans of de SPR.

Ruth van der Walle
Ruth van der Walle


Agnes Schiphof

Coordinator Green Office

a.schiphof@rug.nl

T: 050 363 4884

Duurzame tip: Je hoeft niet gelijk alles goed te doen om duurzaam te leven, alle kleine beetjes helpen!

Agnes Schiphof
Agnes Schiphof


Geerte de Jong

Communicatie

g.c.de.jong@rug.nl

050 363 8358

Duurzame tip: Soms kun je iets veranderen in je leven waardoor je duurzamer, gezonder en leuker leeft. Een win-win combinatie! Wat kun jij veranderen?

Geerte de Jong
Geerte de Jong
Laatst gewijzigd:02 maart 2018 16:34
printOok beschikbaar in het: English