Skip to ContentSkip to Navigation
Maatschappij/bedrijvenCentrum voor Informatie TechnologieICT & OnderwijsSupportOnderwijsapplicatiesOnderwijscatalogus (Ocasys)

Ocasyscoördinatoren

Ocasyscoördinatoren beheren het gebruik van Ocasys binnen hun faculteit. Daarnaast nemen ze deel aan het maandelijkse Ocasys-overleg.

faculteit coordinator email telefoon
Economie en Bedrijfskunde Evert Deelstra ocasys.feb@rug.nl 37352
FWN Rudy Moddemeijer r.moddemeijer@rug.nl 33940
GMW Edwin Kiers e.h.kiers@rug.nl 36335
Letteren Lolke Heida l.s.heida@rug.nl 36916
Rechten Karla van der Meer karla.van.der.meer@rug.nl 35244
Ruimtelijke Wetenschappen Mandy Kuipers m.kuipers@rug.nl 36983
Theologie Henk van Putten h.t.van.putten@rug.nl 34589
UMCG Ate Veenstra a.veenstra01@umcg.nl 32106
Lerarenopleiding Annemarie Arends a.m.f.a.arends@rug.nl 37966
Wijsbegeerte Fré Moorrees f.c.moorrees@rug.nl 36172
Honours College Jeroen Schreurs j.p.a.schreurs@rug.nl 39370
University College Groningen Sander van den Bos alexander.van.den.bos@rug.nl 33512

Laatst gewijzigd:19 april 2017 13:17
printOok beschikbaar in het: English