Skip to ContentSkip to Navigation
Maatschappij/bedrijvenCentrum voor Informatie TechnologieVideodienstZelf video's maken

Bij wie moet ik zijn voor hulp?

Er is een aantal partijen binnen de RUG die ondersteuning kunnen bieden bij het maken van video's.

De videocoördinator

Uw videocoördinator kan ondersteuning bieden bij het maken van video's. Dit zijn door de eigen faculteit aangestelde personen die gespecialiseerd zijn in video in het onderwijs. Zij kunnen het gebruik van video in uw cursus begeleiden en ondersteunen.

Faculteit Contactpersoon E-mailadres
Letteren André Rosendaal a.j.m.rosendaal@rug.nl
Rechten Janet Bijleveld nestor.rechten@rug.nl
Geestes en Maatschappijwetenschappen Vincent de Boer v.de.boer@rug.nl

Economie en Bedrijfskunde

Ruimtelijke wetenschappen

Koen Drewes k.h.drewes@rug.nl
Medische Wetenschappen(UMCG) Suzanne Hobers s.hobers@umcg.nl
Godsgeleerdheid en Godsdienstwetenschappen Henk van Putten h.t.van.putten@rug.nl
Filosofie Arnold Veenkamp a.a.veenkamp@rug.nl
Wiskunde en Natuurwetenschappen Rudy Moddemeijer r.moddemeijer@rug.nl
University College Alexander van den Bos alexander.van.den.bos@rug.nl

Educational Support and Innovation

De afdeling docentprofessionalisering van ESI biedt een training aan voor het gebruik van interactieve video's in een flipped classroom model. Voor meer informatie kunt u hier terecht. Daarnaast bieden zij ook begeleiding aan bij het opzetten van een goede kennisclip.

Bij problemen of vragen kunt u altijd met de videodienst contact opnemen via video@rug.nl of door te bellen naar 050 363 8282.

De lokale AV-ondersteuner

Naast de centrale ondersteuning zijn er binnen de RUG een aantal professionele partijen zoals de AV Services Letteren/Rechten en de videodienst van de FEB. Deze partijen kunnen professionele ondersteuning op maat bieden en hebben studio's en apparatuur tot hun beschikking. Voor meer informatie kunt u met deze partijen contact opnemen via avservices@rug.nl of video.feb@rug.nl.

Laatst gewijzigd:04 mei 2017 09:23
printOok beschikbaar in het: English