Skip to ContentSkip to Navigation
Maatschappij/bedrijvenCentrum voor Informatie TechnologieVideodienstCollegeregistratie

Bij wie moet ik zijn?

Het inroosteren of plannen van een opname

Om een college in te laten plannen voor opname neemt u contact op met de facultaire roosteraar. De facultaire roosteraar zorgt ervoor dat het college in een zaal met apparatuur voor collegeregistratie wordt geroosterd en dat de opname automatisch start. De contactinformatie van de facultaire roosteraars is hier te vinden.

Video contactpersonen per faculteit

De videocontactpersonen zijn vanuit de faculteit aangestelde experts op het gebied van video. Zij vertegenwoordigen de faculteit als het gaat om het gebruik van video en het aandragen van wensen bij de videodienst. Daarnaast kunt u bij deze video contactpersoon terecht voor meer informatie over video, verschillende mogelijkheden, ondersteuning en bijvoorbeeld voor het aandragen van wensen.

Faculteit Contactpersoon E-mailadres
Letteren André Rosendaal a.j.m.rosendaal@rug.nl
Rechtsgeleerdheid Janet Bijleveld nestor.rechten@rug.nl
Gedrags en Maatschappijwetenschappen Vincent de Boer v.de.boer@rug.nl

Economie en Bedrijfskunde

Ruimtelijke Wetenschappen

Koen Drewes k.h.drewes@rug.nl
Medische Wetenschappen(UMCG)

Wim van Wiek

Jaap van der Leest

w.a.van.wiek@umcg.nl

j.van.der.leest@umcg.nl

Godsgeleerdheid en Godsdienstwetenschappen Henk van Putten h.t.van.putten@rug.nl
Filosofie Arnold Veenkamp a.a.veenkamp@rug.nl
Science and Engineering Rudy Moddemeijer r.moddemeijer@rug.nl
University College Alexander van den Bos alexander.van.den.bos@rug.nl

Overige vragen met betrekking tot collegeregistratie

Als u overige vragen heeft met betrekking tot collegeregistratie of ondersteuning wilt dan kunt u contact opnemen met de videodienst (tel: 050 363 8282 of email: video@rug.nl).

Laatst gewijzigd:14 maart 2018 15:29
printOok beschikbaar in het: English