Skip to ContentSkip to Navigation
Research DNPP Politieke partijen Partij van de Arbeid (PvdA) Geschiedenis

Voorzitters

partijvoorzitter
van
tot
1 oktober 2021
heden
N. Vedelaar
7 oktober 2017
1 oktober 2021
22 januari 2012
7 oktober 2017
6 oktober 2007
22 januari 2012
R.A. Koole (wnd.)
25 april 2007
6 oktober 2007
10 december 2005
25 april 2007
16 maart 2001
10 december 2005
M.I. Hamer (wnd.)
5 september 2000
16 maart 2001
M.A. van Hees
20 februari 1999
5 september 2000
3 augustus 1998
20 februari 1999
14 februari 1997
3 augustus 1998
13/14 maart 1992
14 februari 1997
30 augustus 1991
13/14 maart 1992
2 april 1987
30 augustus 1991
C. Poppe (wnd.)
1 september 1986
2 april 1987
26 april 1979
1 september 1986
10 april 1975
26 april 1979
16 november 1974
10 april 1975
1 mei 1971
16 november 1974
7 maart 1969
1 mei 1971
12 juni 1965
7 maart 1969
april 1965
12 juni 1965
24 maart 1961
april 1965
H. Vos (wnd.)
30 mei 1960
24 maart 1961
23 februari 1955
30 mei 1960
H. Vos(wnd.)
medio 1953
23 februari 1955
9 februari 1946
medio 1953
Laatst gewijzigd:04 september 2023 16:17