Skip to ContentSkip to Navigation
Research DNPP Politieke partijen GroenLinks (GL) Geschiedenis

Voorzitters

van:
tot:
K. Eikelenboom
1 april 2019
J. Postma (interim)
6 juni 2018
1 april 2019
M. Meijer
23 april 2016
6 juni 2018
M. Meijer (interim)
12 mei 2015
23 april 2016
3 maart 2013
12 mei 2015
E. van Zuijlen (interim)
16 oktober 2012
3 maart 2013
vacature
6 oktober 2012
16 oktober 2012
H. Weening
11februari 2012
6 oktober 2012
H. Nijhof
3 februari 2007
11februari 2012
H. Nijhof (waarnemend)
3 mei 2006
3 februari 2007
H. Meijer
15 februari 2003
2 april 2006
6 februari 1999
15 februari 2003
6 mei 1998
6 februari 1999
21 januari 1995
6 mei 1998
M. Lucas
7 mei 1994
21 januari 1995
24 november 1990
7 mei 1994
Laatst gewijzigd:06 september 2023 14:05