Skip to ContentSkip to Navigation
Research DNPP Politieke partijen Democraten 66 (D66) Geschiedenis

Voorzitters

V. Everhardt
13 november 2021 -
A.M. Spierings
6 oktober 2018 - 13 november 2021
A.M. Demmers-van der Geest
13 september 2015 - 6 oktober 2018
9 maart 2013 - 13 september 2015
12 mei 2007 - 9 maart 2013
2 maart 2007 - 12 mei 2007
21 mei 2005 - 2 maart 2007
31 maart 2005 - 21 mei 2005
16 november 2002 -31 maart 2005
20 november 1999 - 16 november 2002
T.A. Kok
23 november 1996 - 20 november 1999
W.I.J.M. Vrijhoef
28 november 1992 - 23 november 1996
H.J.D. Jansen
3 november 1990 - 28 november 1992
29 oktober 1988  -  3 november 1990
S. van der Loo
1 november 1986 - 29 oktober 1988
mei 1986 - 1 november 1986
30 oktober 1982 - mei 1986
J. van Berkom
14 november 1981 - 30 oktober 1982
11 september 1981 - 14 november 1981
27 oktober 1979 - 11 september 1981
6 november 1976 - 27 oktober 1979
J. ten Brink
11 maart 1973 - 6 november 1976
R.E. van der Scheer-van Essen
7 november 1971- 11 maart 1973
14 december 1968 - 7 november 1971
H.J. van Lookeren Campagne
25 november 1967 - 14 december 1968
G. Ringnalda
februari 1967 - 18 november 1967
22 oktober 1966 - februari 1967
Laatst gewijzigd:23 augustus 2023 11:10