Actualiteiten Notariaat: Familierecht

Wat zijn de actuele ontwikkelingen in het familierecht? Volg deze cursus Actualiteiten Notariaat: Familierecht van prof. mr. dr. Leon Verstappen en u bent weer volledig op de hoogte!

Tijdens deze cursus staat het familierecht centraal.
Deze cursus is bijzonder interessant voor notarissen (incl. kandidaat- of toegevoegd notarissen), juristen en anderen die zich bezighouden met het familierecht.

Prof. mr. dr. Leon Verstappen is sinds 1998 verbonden aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij bekleedt de leerstoel privaatrecht, in het bijzonder het notarieel recht. Zijn expertise ligt met name in het familierecht en het eigendomsrecht. Hij is raadsheer-plaatsvervanger Gerechtshof Den Haag en verbonden aan Hekkelman Advocaten en Notarissen als juridisch adviseur.
Alle informatie op een rijtje
Docenten
|
Prof. mr. dr. L.C.A. (Leon) Verstappen
Hoogleraar privaatrecht, in het bijzonder het notarieel recht Rijksuniversiteit Groningen |
Datum
|
Donderdag 11 april 2024
|
Ontvangst
|
13.00 uur
|
Tijd
|
13.30 uur - 17.45 uur
|
Plaats
|
Faculteit Rechtsgeleerdheid, Oude Boteringestraat 18, 9712 GH Goningen
|
Cursusprijs
|
€ 475,- (vrijgesteld van BTW) en inclusief digitaal cursusmateriaal
|
Studiepunten
|
4 KNB, 4 NOvA
MfN-punten, alsmede overige punten op aanvraag |
Doelgroep
|
Notarissen (incl. kandidaat- of toegevoegd notarissen), juristen en anderen die zich bezighouden met het familierecht.
|
Didactiek
|
Hoorcollege met gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie
|
Voorwaarden
|
Op deze cursus is onze inschrijf- en annuleringsregeling van toepassing
|
Laatst gewijzigd: | 27 februari 2024 15:15 |