Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsMedische WetenschappenDiensten en voorzieningenInstrumentmakerij
University Medical Center Groningen

Medewerkers

Wolter de Goede, hoofd Research Instrumentmakerij

050-3633075

e-mail: w.de.goede@med.umcg.nl

Evert Dam, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: e.h.dam@med.umcg.nl

Frans Hofsteenge, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: f.hofsteenge@med.umcg.nl

Bert Slootmaker, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: b.j.slootmaker@med.umcg.nl

Hans Thole, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: j.t.thole@med.umcg.nl

Jeroen Neutel, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: r.j.neutel@med.umcg.nl

Rick Oosterhuis, research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: h.d.oosterhuis@med.umcg.nl

Nathan Moorrees,research instrumentmaker

050-3633076

e-mail: nn.moorrees@med.umcg.nl

Ben Vorenkamp (elektronicus)
050 3633058
e-mail: b.vorenkamp@rug.nl

Laatst gewijzigd:19 januari 2015 15:15