Skip to ContentSkip to Navigation
OnderzoekUniversity Centre for Sports, Exercise and Health (UCSEH)
University Medical Center Groningen

Team

 

Dagelijks bestuur  email: tel:
Ron Diercks (Centrum voor Sportgeneeskunde) +31 50 3619689
Koen Lemmink (Centrum voor Bewegingswetenschappen) k.a.p.m.lemmink@rug.nl +31 50 3632699
Inge van den Akker - Scheek (Onderzoekscoördinator) i.scheek@orth.umcg.nl +31 50 3610549

 Paul van Wilgen

(Onderzoekscoördinator / Portalbeheerder)

 c.p.van.wilgen@sport.umcg.nl +31 50 3636795
Beheer
Jannie Kootstra j.kootstra@sport.umcg.nl +31 50 3617700
Geesje Garming g.o.garming@rug.nl +31 50 3637581
Onderzoekers    
Mathijs van Ark m.van.ark@sport.umcg.nl +31 50 3613366
Anne Benjaminse

a.benjaminse@med.umcg.nl

+ 31 50 3639149

Bram Bessem b.bessem@sport.umcg.nl +31 50 3614875

Jan Borghuis

a.j.borghuis@med.umcg.nl
Adrie Bouma a.j.bouma@pl.hanze.nl +31 50 5957136
Steef Bredeweg s.bredeweg@sport.umcg.nl +31 50 3613463
Ida Buist i.buist@sport.umcg.nl +31 50 3610568
Michel Brink m.s.brink@med.umcg.nl +31 50 3638902
Rienk Dekker r.dekker@rev.umcg.nl +31 503619746
At Hof a.l.hof@med.rug.nl +31 50 3632645
Johan de Jong jo.de.jong@pl.hanze.nl

+31505953797

Inge Reininga i.h.f.reininga@orth.umcg.nl +31 50 3610549
Martin Stevens m.stevens@orth.umcg.nl +31 50 3613271
Chris Visscher c.visscher@rug.nl +31 50 3633369
Henk van der Worp h.van.der.worp@sport.umcg.nl +31 50 3613366
Sjouke Zijlstra

s.zijlstra@sport.umcg.nl

+31 50 3613366
Hans Zwerver j.zwerver@sport.umcg.nl +31 50 3617700
Laatst gewijzigd:26 oktober 2012 16:25