Tweede internationale conferentie New Pathways; over nieuwe wegen voor een rechtvaardige en inclusieve energietransitie en het verbinden van meerdere belanghebbenden en niveaus
Vanaf: di 20-06-2023
Tot en met: wo 21-06-2023
Waar: Universiteit van Groningen
U bent van harte uitgenodigd op de tweede internationale conferentie New Pathways, georganiseerd door de Rijksuniversiteit Groningen in samenwerking met de Hanzehogeschool Groningen.
Na de succesvolle eerste internationale conferentie over New Pathways in 2019, organiseren we deze met een focus op het verbinden van verschillende stakeholders en niveaus. Het thema van de conferentie is het verkennen van nieuwe wegen voor het verbinden van actoren, bestuursniveaus, instellingen en technische domeinen om de energietransitie te bereiken.
Met een 'line-up' van gastsprekers uit de industrie, de academische wereld en het beleid bieden we onze aanwezigen een interessante gelegenheid om te luisteren naar verschillende perspectieven op energietransitie.

Bekijk de logo's van alle partner organisaties IREES, New Energy Coalition , Hanze University , Wubbo Ockels School hieronder:

Laatst gewijzigd: | 21 maart 2023 14:49 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.