Skip to ContentSkip to Navigation
Research DNPP Politieke partijen VijftigPlus (50PLUS) Geschiedenis

Voorzitters

Willem Dekker
30 maart 2024 -
Jorien van den Herik
24 juni 2023 - 30 maart 2024
Gerard van Hooft (waarnemend)
7 december 2022 - 24 juni 2023
Peter Schut
8 mei 2021 - 7 december 2022
1 augustus 2020 - 8 mei 2021
B. (Bert) Kannegieter (waarnemend)
24 mei 2020 - 1 augustus 2020
G.D. (Geert) Dales (waarnemend)
24 april 2020 - 24 mei 2020
26 mei 2018 - 24 april 2020
Drs. J. (Jan) Zoetelief
17 juni 2017 - 15 mei 2018
4 juni 2016 - 17 juni 2017
J.W.A. (John) Struijlaard
29 maart 2014 - 4 juni 2016
2 november 2013 - 29 maart 2014
10 november 2012 - 28 september 2013
januari 2011 - 10 november 2012  
Laatst gewijzigd:08 april 2024 09:48