Heinrich Winter: 'Hoe krijg je uitgeprocedeerde asielzoekers het land uit?'

Het is niet vast te stellen met welke opvang en begeleiding uitgeprocedeerde asielzoekers het snelst uit Nederland vertrekken. Ondanks jarenlange politieke discussie ontbreken de cijfers om een vergelijking te maken tussen de verschillende opvangvormen die gemeenten aanbieden. Ook de vergelijking met het Rijk is moeilijk te maken. Hoogleraar bestuurskunde en directeur van onderzoeksbureau Pro Facto Heinrich Winter lichtte de bevindingen van zijn onderzoek toe in Nieuwsuur.
Dit bericht is geplaatst door de Faculteit Rechtsgeleerdheid.
Laatst gewijzigd: | 13 maart 2020 13:41 |
Meer nieuws
-
12 mei 2022
Subsidie van Stichting Groninger Universiteitsfonds voor onderzoek naar cyberoperaties
Evgeni Moyakine heeft een subsidie ter hoogte van 13.500 euro toegekend gekregen van de Stichting Groninger Universiteitsfonds voor het project ‘Men moet het dak repareren, als de zon schijnt’.
-
03 mei 2022
Een toekomstbestendig tuchtrecht
De lerende werking van het tuchtrecht en team- en netwerkverantwoordelijkheid in het tuchtrecht op grond van de Wet BIG
-
02 mei 2022
Leren met Virtual Reality, subsidie voor ‘The next level’
De Rijksuniversiteit Groningen, Vrije Universiteit Amsterdam en Universiteit Utrecht werken samen in het doorontwikkelen van het innovatieve onderwijsproject PleitVRij .