Uitspraak Zwitserse rechter inzake zwartspaarder
14 januari 2010
Nederlandse zwartspaarders met een bankrekening in Zwitserland hebben voorlopig niets te vrezen. De kans dat hun gegevens bij de Belastingdienst terechtkomen, is net zo groot als één of twee jaar geleden. Dit zegt hoogleraar belastingrecht Ruben Freudenthal in de Telegraaf van 12 januari 2010, op basis van een recente uitspraak van de Zwitserse bestuursrechter.
Laatst gewijzigd: | 05 januari 2021 08:45 |
Meer nieuws
-
23 april 2021
‘Belastingdienst schiet tekort in rechtsbescherming burgers en kleine bedrijven’
Voor burgers en kleine ondernemers biedt het recht niet altijd voldoende bescherming in conflicten met de Belastingdienst.
-
13 april 2021
Wereldgesprek met Alette Smeulers: Kan iedereen oorlogsmisdadiger worden?
In Hotel De Wereld ging Frénk van der Linden in gesprek met hoogleraar strafrecht en criminologie van internationale misdrijven Alette Smeulers over haar onderzoek, in de zaal waar in 1945 de capitulatieovereenkomst werd getekend.
-
12 april 2021
Faculty of Law students win National Moot Court Competition
Third-year LLB students Reet Varma, Helena Fee Rasch, and Dillon Fernandes, and second-year LLB student Lilly Goll recently won the ELSA National Moot Court Competition (NMCC) on European Union Competition Law.