Intensieve taaltrainingen Engels en Duits van twee weken in januari
Wilt u het nieuwe jaar goed beginnen? Meldt u zich dan aan voor één van onze korte cursussen Engels of Duits in januari. In twee weken tijd geeft u uw taalniveau met deze cursussen een flinke boost!

We bieden drie cursussen Engels aan waarvan twee op intermediate niveau en één op advanced niveau. De cursussen vinden plaats in de weken van 13 tot 23 januari 2020.
Van 20 tot en met 30 januari 2020 bieden we een intensieve cursus Duits aan op niveau A2 > A2/B1.
Houd voor alle cursussen rekening met 26 uur les en 26 uur zelfstudie, gedurende 8 lesdagen.
Corporate Academy
Benieuwd welke cursussen u nog meer kunt volgen als medewerker van de RUG? Bezoek dan de Corporate Academy; één platform voor alle cursussen.
Laatst gewijzigd: | 21 augustus 2020 10:56 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.