Skip to ContentSkip to Navigation
Alumni

Alumnidag psychologie

Wanneer:za 10-03-2018 11:00 - 17:00
Waar:Van Swinderen Huys Oude Boteringestraat 19, 9712GC Groningen
Op 10 maart 2018 vindt de jaarlijkse Alumnidag van psychologie plaats en deze staat in het teken van Mentale aspecten van sport en presteren. Naast een lezing van Nico van Yperen (https://www.sportscience.blog/) en een heerlijke lunch, bieden wij weer drie interessante en interactieve workshops aan:

1. Visualiseren en optimaliseren (Wieke van der Goot)
U zult kennismaken met een visuele methode om inzicht te krijgen in de invloeden die voor u van belang zijn om optimaal te kunnen presteren in een complexe situatie.

2. Presteren onder druk (Mark Schuls)
Alumnus en sportpsycholoog Mark Schuls (http://www.tiptop-sport.nl/) zal u door middel van een interactieve workshop met wedstrijdelement meer leren over presteren onder druk en

3. Mindfulness, geluk en presteren (Leeuwe Oostra)
Veel mensen zien het leveren van goede prestaties als de weg naar geluk, maar is het niet andersom? Kunnen we niet betere prestaties leveren als we ons goed voelen en gelukkig zijn, en op die manier succes behalen? En hoe zorgen we er dan voor dat we gelukkig zijn?

Voor meer informatie over de workshops en het programma van de Alumnidag kunt u kijken op: http://www.rug-psychologie-alumni.com/ of op onze facebookpagina

Direct aanmelden voor de alumnidag kan hier: https://goo.gl/forms/bfunLIJOWuKRz0oj1

Zowel leden van de GAP als niet-leden zijn van harte welkom!

Nog geen lid? Wordt voor 1 maart 2018 lid en kom dit jaar gratis naar de alumnidag! http://www.rug-psychologie-alumni.com/word-lid.html