Laatste nieuwsberichten
Hieronder vindt u een overzicht van de laatste RUG nieuwsberichten
De Rijksuniversiteit Groningen presenteerde vrijdag 17 oktober onder de naam NEDHISFIRM een unieke wetenschappelijke database over de Amsterdamse beurs, de oudste aandelenbeurs ter wereld. De database bevat financiële data van binnenlandse en buitenlandse ondernemingen zoals die sinds 1796 genoteerd zijn geweest in Amsterdam.
De laatste week om te stemmen voor New Scientist Wetenschapstalent 2025 is ingegaan. De redactie van New Scientist selecteerde vijftien genomineerden uit een berg inzendingen van Nederlandse en Vlaamse hogescholen, universiteiten en kennisinstituten.
Wat zijn de gevolgen van het digitaliseren van middeleeuwse handschriften? Dat onderzocht promovendus Suzette van Haaren. Zij promoveert op 9 mei aan de Rijksuniversiteit Groningen.