
Martijn Rutten received the NVH basal Young Hepatologist Award

De basale Young Hepatologist Award is bedoeld voor de beste basaal wetenschappelijke publicatie. Voorwaarde is dat de onderzoekers lid zijn van de NVH en het onderwerp van de publicatie betrekking heeft op de lever in de breedste zins des woord. Een goede wetenschappelijke publicatie is vaak een beloning van een lange weg van goed onderzoek en komt niet vanzelf. Vele maanden onderzoek, hard werken, en een beetje geluk komen er aan te pas om van dat ene manuscript een toppublicatie te maken. De NVH heeft als doelstelling dat het het wetenschappelijk werk dat door haar leden wordt verricht te bevorderen. Wij vinden het erg belangrijk dat goed Nederlands leveronderzoek haar weg vindt in de wetenschappelijke topbladen. Wij willen die inspanning speciaal erkennen en belonen. Daarom zijn met ingang van 2009 twee prijzen ingesteld. Deze prijzen zijn bedoeld voor onderzoekers die nog niet gepromoveerd zijn en postdocs in de eerste 2 jaar na hun promotie.
De Young Hepatologist Award bestaat uit een certificaat en een geldbedrag van € 500,-. De prijzen worden in het voorjaar uitgereikt tijdens de Digestive Disease Days van de NVGE.
Lees meer: https://www.hepatologie.org/research/subsidies-en-prijzen/young-hepatologist-awards/
BKZ intranet interview met Martijn Rutten: https://umcgonline.sharepoint.com/sites/Beatrixkinderziekenhuis2/SitePages/Martijn.aspx?from=DigestNotification&e=rIRL1Ijbi06OvwZc-P5qag&at=9
Laatst gewijzigd: | 01 oktober 2021 08:08 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.