Minister van Engelshoven gaat mee op de SEES expeditie
Wij zijn blij dat we nu officieel kunnen aankondigen dat onze minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap kondigde meegaat op de SEES expeditie. Ze kondigde dit zelf aan tijdens een bijeenkomst ter viering van het honderdjarig bestaan van het Spitsbergen verdrag, georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en het Scheepvaartmuseum op zondag 9 februari in Amsterdam.
Minister Van Engelshoven: ‘Deze expeditie is van groot wetenschappelijk belang. Nederlandse wetenschappers spelen een belangrijke rol in het interdisciplinaire onderzoek naar de gevolgen van klimaatverandering voor het Arctische gebied. Ik ga daarom graag in op de uitnodiging om deel te nemen aan deze expeditie.’
Uiteraard zijn we erg blij met haar deelname en de aandacht die we hopen dat dit met zich meebrengt voor het belang van het soort onderzoek dat wij doen. De exepditie vindt plaats van 3-12 augustus 2020.
Voor meer informatie over de expeditie zie sees.nl/2020

Laatst gewijzigd: | 14 februari 2020 14:17 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.