Methods & Cookies
Methoden voor empirisch juridisch onderzoek als gesneden koek
In een reeks seminars worden verschillende methoden voor empirisch juridisch onderzoek besproken. De eerste twee seminars staan gepland en zullen plaatsvinden respectievelijk op 17 mei en 4 juli. Op de poster staat alle belangrijke informatie genoemd. Mocht je interesse hebben, dan ben je van harte uitgenodigd. Tot slot worden de eerste twee methoden hieronder verder toegelicht.
Enquêteonderzoek: do's en dont's
Een korte introductie voor onderzoekers die zich bezig (willen gaan) houden met vragenlijstonderzoek. Bert Marseille en Marc Wever bespreken onderwerpen als survey-ontwerp, vraagstelling, sampling technieken en andere aspecten die van belang zijn voor het opzetten van dit type onderzoek.
Wil je graag meer weten over enquêteonderzoek? Sluit dan aan op 17 mei 2023 van 15:30-17:00 in zaal 1312.0018 in het Harmoniegebouw.
Laatst gewijzigd: | 14 juni 2023 11:51 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.