Should you fear technology? – Promovenda Femke Cnossen wint 3 Minute Thesis Competition

Femke Cnossen won afgelopen woensdag de 3 Minute Thesis Competition 2019. Twaalf RUG-promovendi presenteerden hun onderzoek op een toegankelijke manier aan een breed publiek, en dat in slechts drie minuten en met behulp van één afbeelding. Cnossen, promovenda aan de Faculteit Economie en Bedrijfskunde, zegevierde met een presentatie over haar onderzoek naar de effecten van automatisering en globalisering op het salaris en de carrière van Nederlandse werknemers.
Suzanne Schot van de Faculteit Rechtsgeleerdheid eindigde als tweede. Zij presenteerde haar onderzoek naar getuigenissen van ooggetuigen over genocide, oorlogsmisdaden of misdaden tegen de menselijkheid. De publieksprijs ging naar Nutifafa Doumon van de Faculty of Science and Engineering.
Cnossen ontving een cheque voor maximaal €1.250 aan reiskosten naar een internationale conferentie. Bovendien maakt ze kans op geheel gefinancierde deelname aan de finale van de 3 Minute Thesis Competition van het internationale universiteitennetwerk Coimbra.
Meer informatie
- Contact: Femke Cnossen
- Voor meer informatie zie ook de website van de 3 Minute Thesis Competition 2019.



Laatst gewijzigd: | 01 februari 2023 16:20 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.