Nieuwe Unifocus: Stad van de toekomst, alarmgesprekken en een experimentele couveuse
12 maart 2014
De nieuwe Unifocus, het videomagazine van de RUG, staat online. In deze editie:
- Stad van de toekomst. Het Urban Gro Lab wil de stad Groningen lezen en vernieuwen. In nauwe samenwerking met de gemeente werken onderzoekers en studenten aan ruimtelijke problemen van alledag.
- Alarmgesprekken. Prof. Tom Koole doet onderzoek naar alarmgesprekken: de telefoontjes met de 112-alarmcentrale. Wat gaat er mis, wat kan er beter?
- Medische instrumenten in het Universiteitsmuseum. Het Universiteitsmuseum bezit onder meer een aantal bijzondere verlostangen en een experimentele couveuse.
In het online videomagazine Unifocus worden tweewekelijks drie onderwepen belicht die annex zijn met de Rijksuniversiteit Groningen, op het gebied van onderzoek (en samenleving), studentenleven, onderwijs, beleid en internationalisering.
Bekijk de volledige nieuwste Unifocus .
Laatst gewijzigd: | 17 september 2021 14:23 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.