Skip to ContentSkip to Navigation
OnderzoekESRIG - Energy and Sustainability Research Institute GroningenBasiseenheid Centrum voor Isotopen Onderzoek - CIOWie zijn wij?

Medewerkers en contact

Centrum voor Isotopen Onderzoek, CIO

Naam Functie Kamer nummer Telefoon
(050-36)
E-mail
A.T. (Anita) Aerts-Bijma Data quality
manager
5158.0126 34716 a.t.aerts-bijma@rug.nl
T. (Truls) Andersen Promovendus 5158.0018 33428 t.andersen@rug.nl
R. (Richard) Bintanja Honorary Professor 5173.0237 32259 r.bintanja@rug.nl
M.O. (Marc) Bleeker AMS operator 5158.0026 34758 m.o.bleeker@rug.nl
E.R. (Elise) Broekema PhD student 5158.0018 34760 e.r.broekema@rug.nl
R. (Rebecca) Brownlow Postdoc 5158.0142 34760 r.brownlow@rug.nl
S. (Sven) de Bruijn Lab Technician 5158.0110 34760 s.de.bruijn@rug.nl
H. (Huilin) Chen Tenure Track 5158.0030 38638 huilin.chen@rug.nl
M.W. (Michael) Dee Tenure Track 5158.0034 34760 m.w.dee@rug.nl
G. (Gert Jan) van Dijk Professor 5171. 32116 gertjan.van.dijk@rug.nl
U. (Ulrike) Dusek Assistant professor 5158.0138 34689 u.dusek@rug.nl
F.N. (Fsaha) Ghebru Analyst 5158.0110 34701 f.n.ghebru@rug.nl
S.M.A.C. (Steven) van Heuven Postdoc 5158.0032 34760 s.m.a.c.van.heuven@rug.nl
J.J.D. (Joram) Hooghiem Promovendus 5158.0022 34703 j.j.d.hooghiem@rug.nl
H.G. (Henk) Jansen Analyst 5158.0133 34756 h.g.jansen@rug.nl
B.A.M. (Bert) Kers Analyst 5158.0031 37144 b.a.m.kers@rug.nl
L. (Lars) Killaars Promovendus - - l.killaars@rug.nl
M. (Margot) Kuitems Post-doc 5158.0166 32640 m.kuitems@rug.nl
H.A.J. (Harro) Meijer Professor / chair CIO 5158.0038 34760 h.a.j.meijer@rug.nl
S.M. (Simone) de Meijer Business coordinator 5158.0160 34175 s.m.de.meijer@rug.nl
A.C. (Andreas) Neocleous Onderzoeker 5158.0166 a.c.neocleous@rug.nl
N.T.L. (Linh) Nguyen Promovenda 5158.0146 34760 n.t.l.nguyen@rug.nl
H. (Haiyan) Ni Promovendus 5158.0144 32774 h.ni@rug.nl
S.W.L. (Sanne) Palstra Onderzoeker 5158.0126 34123 s.w.l.palstra@rug.nl
D. (Dipayan) Paul AMS operator 5158.0026 34758 d.paul@rug.nl
W. (Wouter) Peters Professor 5158.0030 38637 w.peters@rug.nl
J. (Hans) van der Plicht Professor 5158.0158 34730 j.van.der.plicht@rug.nl
R.R. (Ramon) Richie Database programmer 5158.0130 37324 r.r.richie@rug.nl
H.A. (Bert) Scheeren Senior postdoc 5158.0022 34703 h.a.scheeren@rug.nl
A. (Andrea) Scifo Promovendus 5158.0161 - a.scifo@rug.nl
J.J. (Janette) Spriensma Analist 5158.0031 34749 j.j.spriensma@rug.nl
P.M. (Farilde) Steur PhD student 5158.0018 34760 p.m.steur@rug.nl
R. (Romke) Tjoelker Onderzoek technicus 5158.0133 34756 r.tjoelker@rug.nl
B.M.A.A. (Berthe) Verstappen-Dumoulin Chemisch analiste 5158.0133 34702 b.m.a.a.verstappen-dumoulin@rug.nl
K. (Katarina) Vinkovic Promovenda 5158.0142 34760 k.vinkovic@rug.nl
M. (Marcel) de Vries Electrician 5158.0016 37145 de.vries.m@rug.nl
X. (Xing) Wang, MSc Promovendus 5158.0146 34760 xing.wang@rug.nl
P. (Patricia) Wietzes Secretaresse 5158.0154 34760 p.wietzes-land@rug.nl
K. (Katrin) Zenker, MSc Promovenda 5158.0144 32774 k.zenker@rug.nl
D. (Dicky) van Zonneveld Chemisch analiste 5158.0110 34701 d.van.zonneveld@rug.nl

Laatst gewijzigd:31 juli 2018 15:32
printOok beschikbaar in het: English