Congres Fiscaal Recht: Lenen van en aan de BV: opfriscursus en actualiteiten

Op 19 november 2026 organiseert de sectie Belastingrecht van de Rijksuniversiteit Groningen een congres onder de naam: ‘Lenen van en aan de BV’.
In de praktijk gebeurt het veelvuldig dat aandeelhouders geld lenen van of aan hun BV. Het lenen van en aan de BV heeft belangrijke gevolgen voor de belastingheffing. Tijdens dit congres zal stil worden gestaan bij verschillende thema’s rondom het lenen van en aan de BV. Drie deskundige sprekers zullen elk vanuit hun eigen discipline (omzetbelasting en overdrachtsbelasting, inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting) ingaan op de belangrijkste onderwerpen op deze gebieden en op actualiteiten.
Tijdens het congres is er voldoende ruimte voor adviseurs, inspecteurs, het notariaat en de wetenschap om op laagdrempelige wijze ideeën uit te wisselen over de huidige fiscale wetgeving. Door het uitwisselen van ideeën kunnen nieuwe inzichten worden opgedaan over mogelijke oplossingen voor bestaande onduidelijkheden en lacunes in de fiscale wetgeving.

Deelnemersbijdrage en studiepunten
Voor uw deelname aan dit congres vragen wij een bijdrage van € 275 (vrijgesteld van BTW). Hiervoor ontvangt u toegang tot het congres en na afloop is er een afsluitende borrel. Bij deelname aan het congres komt u in aanmerking voor maximaal 4 studiepunten voor de NOB, het RB en de KNB.