European Journal of Life Writing nieuwste tijdschrift in UGP
Het European Journal of Life Writing biedt een forum voor bijdragen op het gebied van alle vormen van Life Writing, variërend van conceptueel tot praktisch en creatief werk. EJLW is interdisciplinair en bevat artikelen m.b.t. Life Writing uit meerdere disciplines: literaire en culturele studies, geschiedenis en sociologie, antropologie en etnologie, filosofie en psychologie, film- en mediastudies. Het koestert theoretische en methodologische benaderingen van auto/biografie en ondersteunt hun interactie.
Het tijdschrift werd opgericht door de Europese afdeling van de International Auto/Biography Association (IABA Europe) tijdens de oprichtingsconferentie van IABA Europe aan de Vrije Universiteit in Amsterdam in oktober 2009 en het eerste nummer werd gepubliceerd in het najaar van 2012. Van 2012 tot 2018 is het tijdschrift uitgegeven door de Universiteitsbibliotheek van de VU. Vanaf eind 2018 is de University of Groningen Press de nieuwe uitgever.
Laatst gewijzigd: | 20 september 2023 11:57 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.