Skip to ContentSkip to Navigation
Rijksuniversiteit Groningenfounded in 1614  -  top 100 university
Over ons Actueel Nieuws Nieuwsberichten

Inschrijving examentraining VWO en HAVO loopt storm

13 maart 2014

De Rijksuniversiteit Groningen (RUG) biedt ook in 2014 examentrainingen aan voor leerlingen van 6 VWO met de vakken Wiskunde A, Wiskunde B, Wiskunde C, Natuurkunde, Nieuwe Natuurkunde, Scheikunde, Biologie, M&O, Economie Engels en Duits. Voor leerlingen van 5 HAVO worden er examentrainingen aangeboden in de vakken Engels, Natuurkunde, Wiskunde A en Wiskunde B.

De voorjaarstraining die dit jaar voor het eerst werd georganiseerd op 1, 2 en 8 maart is inmiddels achter de rug en zeer succesvol verlopen. De RUG biedt drie soorten examentrainingen aan op verschillende data:

1. De voorbereiding op het eindexamen van het eerste tijdvak (reguliere trainingen):
Hiervoor zijn er nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar in april en mei

2. De voorbereiding op het eindexamen van het eerste tijdvak in de talen Engels en Duits (talentraining). Hiervoor zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar in april en mei

3. De voorbereiding op het tweede tijdvak (herexamentraining). Deze vindt plaats op zaterdag 14 en zondag 15 juni 2014. Wij bieden geen herexamentraining aan in Engels en Duits.

De reguliere examentrainingen duren drie dagen die elk beginnen om 10.00 uur en uiterlijk om 21.30 uur eindigen. De kosten hiervoor bedragen €315,-.
De talentrainingen Engels en Duits duren twee dagen die elk beginnen om 10.00 uur en eindigen om 15.00 uur. De kosten hiervoor bedragen €135,- per training.  Tevens kun je op onze site direct zien of je in aanmerking komt voor onze kortingsactie.

Door de jaren heen heeft de RUG talloze eindexamenkandidaten mogen helpen bij het slagen voor hun eindexamen of bij de loting van de studie van eerste keuze. Mocht je interesse hebben in het volgen van een examentraining of ken je iemand die hiermee geholpen kan zijn? Wacht dan niet te lang met inschrijven, want het aantal plekken is beperkt!
Laatst gewijzigd:13 maart 2020 02:21
Deel dit Facebook LinkedIn

Meer nieuws

  • 08 oktober 2025

    Niet elk plastic hoeft bio-based of afbreekbaar te zijn

    Per persoon gooien we zo’n 33 kilo plastic verpakkingsmateriaal weg per jaar. Hoogleraar polymeerchemie Katja Loos werkt aan een duurzamere toekomst voor plastics - door te kijken naar meer dan alleen het materiaal zelf.

  • 06 oktober 2025

    De genAI bubbel zal barsten, maar geef AI niet op!

    'Mensen blijven maar zeggen dat generatieve AI een universele tool is die veel meer kan,’ zegt Michael Biehl, hoogleraar Machine Learning. ‘Maar vroeg of laat zal de genAI-bubbel barsten,’ stelt hij. Maar dat betekent niet dat we alle AI maar met het...

  • 03 oktober 2025

    New Scientist Wetenschapstalent van het Jaar 2025: Aranka Ballering

    Aranka Ballering is uitgeroepen tot New Scientist Wetenschapstalent van het Jaar 2025. De jaarlijkse verkiezing wordt georganiseerd door wetenschapsmagazine New Scientist.