Dag van het Onderwijs op 2 februari 2012
Op donderdag 2 februari 2012 vindt de Dag van het Onderwijs plaats. De dag begint met het seminar “Onderwijs Leeft” over onderwijs. Daarin komen onder andere aan de orde: de nieuwe rol van de examencommissies, het stimuleren van talent, brede bachelors en ICT in het onderwijs. Na het seminar volgt de verkiezing van de Docent van het Jaar 2011.
De Dag van het Onderwijs is bedoeld voor alle RUG-medewerkers die direct of indirect bij het onderwijs aan de universiteit betrokken zijn en voor studenten. Het seminar vindt plaats van 11.30 uur tot 14.45 uur. Daarna, vanaf 15.00 uur, begint de Docent van het Jaar-verkiezing.
Plaats: Blauwe Zaal, Duisenberggebouw, Zernikecomplex.
Laatst gewijzigd: | 13 maart 2020 01:48 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.