Carillon speelt het Gerardus!
16 juni 2009

Beiaardier Auke de Boer heeft het verenigingslied van studievereniging Gerardus van der Leeuw gespeeld op het carillon van het academiegebouw.
Zijn prachtige uitvoering kunt u terug zien en horen op youtube. Daarnaast wordt het Gerardus deze maand (juni 2009) eens in de vier uur gespeeld door een automaat. Zing mee zodra u de kans hebt!
Het bestuur van Gerardus is zeer verheugd over het feit dat dit mooie, verbroederende lied nu ook met de rest van de stad gedeeld wordt.
Laatst gewijzigd: | 04 juli 2014 21:15 |
Meer nieuws
-
25 januari 2019
Ancient World Seminars now on Tuesdays
The next Ancient World Seminar will be on 12 February 2019, when dr. Janric van Rookhuijzen will speak about "The Lost Virgins of the Parthenon."
-
21 januari 2019
Prof. dr. ir. Jeroen de Ridder nieuwe bijzonder hoogleraar Christelijke Filosofie
Per 1 januari 2019 is Jeroen de Ridder benoemd als bijzonder hoogleraar Christelijke Filosofie. De leerstoel is een samenwerking tussen de Faculteit Godgeleerdheid en Godsdienstwetenschap van de RUG en Stichting voor Christelijke Filosofie.
-
12 december 2018
Vredesambassadeur worden
Vicki Collinge en Marieke Klijnstra rapporteren over hun bezoek aan de UN Peace Summit for Emerging Leaders in Bangkok, 28-30 november 2018.