Parkeerterrein P1 wordt vanaf 15 mei in twee fases verplaatst
Zoals bekend moet parkeerterrein P1 (het vroegere P5) binnenkort worden verplaatst vanwege de nieuwbouw Feringa Building. Het huidige P1 wordt in twee fases afgebroken. Vanaf maandag 15 mei wordt het noordelijk deel van P1 afgebroken en zullen de parkeerplekken aan de zuidkant van P1 beschikbaar blijven. Dit blijft zo tot begin augustus het nieuwe parkeerterrein gereed is. Daarna zal het overig deel van P1 worden afgebroken, zodat het gebied kan worden ingericht als bouwterrein.
De uitgang aan de oostzijde zal tevens vanaf 15 mei vervallen. De huidige ingang van P1 wordt dan ook gebruikt als uitgang van het parkeerterrein.
Lees ook meer over de aanpassingen aan de fietsroutes op de Zernike Campus Groningen.

Waar komt de Feringa Building te staan:


____________________________
Groundbreaking Work
@University of Groningen
Laatst gewijzigd: | 19 juni 2025 12:52 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.