Skip to ContentSkip to Navigation
About us Faculty of Behavioural and Social Sciences Lerarenopleiding Onderwijs

Studieadviseurs Lerarenopleiding

Voor vragen over het lerarenopleidingstraject van de tweejarige master Educatie of de eenjarige LVHO-master, neem contact op met studieadviseur Anna Verkade (a.t.verkade@rug.nl).

Voor vragen rond vakspecifieke onderdelen van de tweejarige master Educatie, neem contact op met de volgende studieadviseurs:

Master Educatie in de Taal- en Cultuurwetenschappen, track:

  • Nederlands: Albert Everaarts en Sjors van Ooij (studieadviseurnederlands@rug.nl)
  • Engels: Hans Jansen (j.p.m.jansen@rug.nl)
  • Duits, Frans, Spaans: Iryna Menke-Bazhutkina (i.a.menke-bazhutkina@rug.nl)
  • Griekse en Latijnse Taal en Cultuur: Bob van der Borg (r.p.van.der.borg@rug.nl)

Master Educatie in de Mens- en Maatschappijwetenschappen, track:

  • Aardrijkskunde: Nienke Harteveld, Saskia Enuma en Reinier Schoep (study.advice.fss@rug.nl)
  • Economie en Bedrijfseconomie: Ilona Sporrel (i.sporrel@rug.nl)
  • Filosofie: Janine Weeting (fil-study-advisor@rug.nl)
  • Geschiedenis: Bob van der Borg en Hidde de Haas (r.p.van.der.borg@rug.nl/h.r.de.haas@rug.nl)
  • Godsdienst en Levensbeschouwing: Thea de Boer (t.m.l.de.boer@rug.nl)
  • Maatschappijleer en – wetenschappen: Tessa Veenstra en Tekke Terpstra (studieadviseur.sociologie.gmw@rug.nl)

Master Educatie en Communicatie in de Bètawetenschappen:

  • Biologie: Anna Henkel en Karin Weel (academicadvisorBScBiology@rug.nl)
  • Informatica: Femke Schouten en Korrie Bonnema (academicadvisor.cs@rug.nl)
  • Natuurkunde: Anna de Koster (academicadvisor.physics@rug.nl)
  • Sterrenkunde: Diandian Guo en Liisa Heiman(academicadvisor.astronomy@rug.nl)
  • Scheikunde: Geartsje Zondervan (g.j.zondervan@rug.nl)
  • Wiskunde: Mirjam Nederveen (academicadvisor.math@rug.nl)

Minoren

  • Nederlands: Albert Everaarts en Sjors van Ooij (studieadviseurnederlands@rug.nl)
  • Engels: Hans Jansen (j.p.m.jansen@rug.nl)
  • Duits, Frans, Spaans: Iryna Menke-Bazhutkina (i.a.menke-bazhutkina@rug.nl)
  • Griekse en Latijnse Taal en Cultuur: Bob van der Borg (r.p.van.der.borg@rug.nl)
  • Aardrijkskunde: Nienke Harteveld, Saskia Enuma en Reinier Schoep (study.advice.fss@rug.nl)
  • Geschiedenis: Bob van der Borg en Hidde de Haas (r.p.van.der.borg@rug.nl/h.r.de.haas@rug.nl)
  • Godsdienst en Levensbeschouwing: Thea de Boer (t.m.l.de.boer@rug.nl)
  • Biologie: Karin Weel (c.e.m.weel@rug.nl)
  • Natuurkunde: Geartsje Zondervan (g.j.zondervan@rug.nl)
  • Scheikunde: Karin Weel en Wendy Hof (c.e.m.weel@rug.nl/w.g.hof@rug.nl)
  • Wiskunde: Mirjam Nederveen (academicadvisor.math@rug.nl)

Laatst gewijzigd:27 juni 2023 11:32