Skip to ContentSkip to Navigation
Rijksuniversiteit Groningenfounded in 1614  -  top 100 university
Over ons

De publieke opinie over schaliegas

26 juni 2013

Over de winning van schaliegas in Europa is veel discussie. Schaliegas kan lucratief zijn, maar tegenstanders maken grote zorgen over de veiligheid en vervuiling van het grondwater. In het kader van een groot onderzoek door de European Energy Research Alliance bestudeert Linda Steg de publieke opinie over schaliegas.

In het online videomagazine Unifocus worden wekelijks onderwerpen belicht die annex zijn met de Rijksuniversiteit Groningen, op het gebied van onderzoek (en samenleving), studentenleven, onderwijs, beleid en internationalisering.

Laatst gewijzigd:12 maart 2020 22:16
Deel dit Facebook LinkedIn
View this page in: English

Meer nieuws

  • 27 augustus 2025

    Volg het Top Dutch Solar Racing team

    Dit jaar doet het studententeam Top Dutch Solar Racing van 24 t/m 31 augustus mee aan de Bridgestone World Solar Challenge. Op deze pagina houden we je op de hoogte van hoe het er tijdens en rond de race aan toe gaat.

  • 21 augustus 2025

    Nanodeeltjes brengen toepassing moleculaire motoren dichterbij

    Wetenschappers van de RUG en de Universiteit van Amsterdam hebben nanodeeltjes ontwikkeld die het gemakkelijker maken om moleculaire motoren in materialen of weefsels aan te drijven.

  • 19 augustus 2025

    Bruno Ehrler benoemd tot nieuwe directeur van AMOLF

    Honorair hoogleraar prof. dr. Bruno Ehrler van de Rijksuniversiteit Groningen is benoemd tot nieuwe directeur van AMOLF, het NWO-Instituut voor onderzoek naar functionele complexe materie.