Skip to ContentSkip to Navigation
breed in kennis  -  sterk in techniek
Over ons Actueel Evenementen

Lezing Vianna Spang Mantelzorg

Wanneer:wo 11-11-2026 12:00 - 14:00Waar:Bruinszaal, Academiegebouw
portret Vianna Spang
Vianna Spang

Op 11 november komt Vianna Spang bij ons vertellen over haar jeugd en het gezin waarin zij opgroeide. 

Vianna neemt ons mee in haar persoonlijke verhaal. Ze vertelt hoe het was om op te groeien in een gezin waarin zorg voor haar ouders en broertje al op jonge leeftijd een belangrijke rol speelde. Een bijzonder en persoonlijk verhaal over liefde, verantwoordelijkheid, mantelzorg en de zoektocht naar een eigen plek. 

Vianna komt ondanks haar mantelzorgsituatie vooruit. Ze werkt, behaalt haar rijbewijs en volgt een opleiding tot managementassistent. Bij haar eerste werkgever ervoer ze weinig begrip en kreeg ze bij haar ontslag te horen dat ze als mantelzorger onvoldoende flexibel was. Inmiddels heeft ze gelukkig ervaren hoe belangrijk een mantelzorgvriendelijke werkomgeving is, haar huidige werkgever schat haar op waarde! Tijdens haar bezoek aan ons vertelt ze over haar persoonlijke ervaringen en het verschil dat begrip, flexibiliteit en ondersteuning van een werkgever kunnen maken.

Een verhaal dat raakt, herkenning kan geven en ons uitnodigt om na Vianna haar verhaal met elkaar in gesprek te gaan. “Wat heb jij als werkende mantelzorger nodig om werk en mantelzorg goed te kunnen combineren?”

Deel dit Facebook LinkedIn