Skip to ContentSkip to Navigation
Over ons Faculteit Rechtsgeleerdheid Organisatie Vakgroepen Staatsrecht, Bestuursrecht en Bestuurskunde Projecten De toekomst van de universele verzorgingsstaat

Hoe de bijstand betuttelend, vernederend en onderdrukkend werd

10 januari 2021

Een nieuw jaar, een nieuwe aflevering van De Rudi & Freddie Show op 'de Correspondent'. Met dit keer te gast: Gijsbert Vonk, hoogleraar socialezekerheidsrecht in Groningen. We hebben het over hoe repressief, betuttelend en vernederend de verzorgingsstaat is geworden voor veel mensen. En of het tij nu eindelijk zal keren.

Gijsbert Vonk is sinds de jaren tachtig gespecialiseerd in de werking van de Nederlandse verzorgingsstaat, en schreef zes jaar geleden, als hoogleraar socialezekerheidsrecht, een reeks belangrijke stukken over hoe ‘repressief’ de verzorgingsstaat is geworden.

Laatst gewijzigd:15 april 2025 11:52
Deel dit Facebook LinkedIn

Meer nieuws