Skip to ContentSkip to Navigation
University of Groningen PressOnderdeel van Rijksuniversiteit Groningen
University of Groningen Press
UGP

Mensen zijn complex

Dit boek laat zien hoe de theorie van complexe dynamische systemen een vernieuwend denkkader biedt voor psychologen en pedagogen die werken met vraagstukken waarvoor traditionele theorieën en onderzoek tekortschieten. Het maakt inzichtelijk wat complexiteit werkelijk betekent en hoe menselijke ontwikkeling, leren en handelen begrepen kunnen worden als dynamische processen.

Als eerste Nederlandstalige boek over dit onderwerp verbindt het wetenschappelijke theorie met de dagelijkse praktijk. Het is bedoeld voor professionals, onderzoekers en studenten die op zoek zijn naar nieuwe perspectieven op psychologische en pedagogische vraagstukken.

Door Paul van Geert, emeritus hoogleraar Ontwikkelingspsychologie aan de Rijksuniversiteit Groningen en internationaal pionier op het gebied van complexe dynamische systemen.

Verwachte publicatiedatum September 2026

Laatst gewijzigd:22 juli 2026 12:34
View this page in: English