Nieuwe talen in ons aanbod: 한국어 en Português!

We breiden ons aanbod uit met beginnerscursussen Koreaans en Portugees . Heb jij altijd al een van deze talen willen leren? Schrijf je dan vandaag nog in voor een cursus bij het Talencentrum Rijksuniversiteit Groningen!
Koreaans
In de beginnerscursus Koreaans maak je kennis met het Koreaanse schrift, ook wel bekend als Hangul, en leer je hoe je het correct uitspreekt. Daarnaast word je ondergedompeld in de rijke Koreaanse cultuur. We nemen je mee in de wereld van K-pop en K-drama en je leert meer over de fascinerende aspecten van de Koreaanse samenleving.

Start: 25 september
Dagen en tijden: maandag 18.00-20.00
Locatie: Groningen
Inschrijven!
Portugees
Portugees is een prachtige taal die op vier continenten wordt gesproken. Of je nu naar Portugeessprekende landen wilt reizen, met moedertaalsprekers wilt spreken of gewoon meer over deze taal en cultuur wilt leren, deze cursus is voor jou!

Start: 25 september
Dagen en tijden: maandag 18.00-20.00
Locatie: Groningen
Inschrijven!
Laatst gewijzigd: | 18 augustus 2023 09:58 |
Meer nieuws
-
04 juli 2025
RUG reikt verschillende prijzen uit tijdens Ceremony of Merits
De RUG heeft verschillende prijzen uitgereikt aan excellente onderzoekers en studenten tijdens de Ceremony of Merits op 4 juli 2025.
-
02 juli 2025
Relinde Weil herbenoemd als lid van Raad van Toezicht RUG
Het heeft de Minister behaagd Relinde Weil te benoemen voor een tweede termijn als lid van de Raad van Toezicht RUG.