Skip to ContentSkip to Navigation
UniversiteitsbibliotheekOnderdeel van Rijksuniversiteit Groningen

Universiteitsbibliotheek

UniversiteitsbibliotheekCollectiesLetteren

Contact

Letteren collectie

Stel uw vraag:

Wilt u op de hoogte blijven van de Letteren collectie? Meld u aan voor de Letteren nieuwsbrief!

Heeft u een vraag over een specifiek onderwerp? Dan kunt u met een van de onderstaande informatiespecialisten contact opnemen.

Naam Expertise Telefoon Email
drs. Tom Blikslager Geschiedenis (Middeleeuwen, Vroegmodern), Midden-Oosten Studies, Archeologie, Arctische Studies (050) 363 6579 t.blikslager@rug.nl
Janny Jonkers Communicatie en Informatiewetenschappen, American Studies, (Toegepaste) taalkunde, Moderne Geschiedenis, , Journalistiek, Media Studies, Minorities & Multilingualism, Engels (050) 363 5069 j.jonkers@rug.nl
drs. Lideke Leemhuis Geschiedenis (eigentijdse, economische en sociale geschiedenis), IBIO, Humanitarian Assistance (NOHA), geschiedkundige documentaires (050) 363 5033 a.m.j.leemhuis@rug.nl
drs. Ane van der Leij Afdelingshoofd Onderwijs- en onderzoeksondersteuning (050) 363 5026 a.w.van.der.leij@rug.nl
dr. Jacob van Sluis Filosofie, Godsdienstwetenschappen, Klassieke talen, Oude Geschiedenis (050) 363 5061 j.van.sluis@rug.nl
drs. Frouke Veenstra-Vis Nederlandse Literatuur, Godsdienstwetenschappen (050) 363 5582 f.m.veenstra-vis@rug.nl
drs. Jelga van der Zee Kunstgeschiedenis en KCM, Europese Talen & Culturen, Fries (050) 363 5939 j.h.van.der.zee@rug.nl

Laatst gewijzigd:06 maart 2018 13:37
printOok beschikbaar in het: English