Skip to ContentSkip to Navigation
UniversiteitsbibliotheekOnderdeel van Rijksuniversiteit Groningen

Universiteitsbibliotheek

UniversiteitsbibliotheekCollectiesBijzondere CollectiesContact

Medewerkers

Naam Expertise Telefoon E-mail
Rienk Withaar Hoofd 050 36 35478 r.g.withaar@rug.nl
Alisa van de Haar Conservator 050 36 35063 a.d.m.van.de.haar@rug.nl
Gerda Huisman Conservator 050 36 35063 g.c.huisman@rug.nl
Pablo Collette Specialist Wetenschappelijke Informatie 050 36 34143 p.m.j.l.p.collette@rug.nl
Evert Jan Reker Specialist Wetenschappelijke Informatie 050 36 38565 e.j.g.reker@rug.nl
Diane Holtkamp Teamleider en Specialist Oude Drukken 050 36 35062 d.h.m.holtkamp@rug.nl
Wim Braakman 050 36 35064 w.a.braakman@rug.nl
Erik Haijkens 050 36 35060 e.haijkens@rug.nl
Jettie Noordam-Noorman 050 36 35070 j.h.noordam-noorman@rug.nl
Rineke Richters 050 36 35064 c.h.c.richters@rug.nl
Laatst gewijzigd:22 juni 2018 11:23
printOok beschikbaar in het: English