Skip to ContentSkip to Navigation
OnderwijsOpleidingenGraduate SchoolsGraduate School of Medical SciencesJunior Scientific Masterclass
University Medical Center Groningen

JSM docenten

Onderwijsinstituut, UMCG
Onderwijsinstituut, UMCG

drs. H.M.M. Banus, Graduate School for Medical Sciences, onderzoeksinstituut GUIDE
e-mail: h.m.m.banus@umcg.nl

drs. M.J. de Bree , UMCG OWI
e-mail: m.j.de.bree@umcg.nl

prof.dr. A. van den Berg , UMCG afdeling Pathologie
e-mail: a.van.den.berg@umcg.nl

prof.dr. G.H. de Bock , UMCG afdeling Epidemiologie
e-mail: g.h.de.bock@umcg.nl

drs. J.G.M. Burgerhof , UMCG afdeling Epidemiologie
e-mail:  j.g.m.burgerhof@umcg.nl

d. F. Foijer, UMCG ERIBA

e-mail: f.foijer@umcg.nl

dr. B.N.G. Giepmans , UMCG afdeling Celbiologie
e-mail: b.n.g.giepmans@umcg.nl

dr. M.C. Harmsen , UMCG afdeling Pathologie en Laboratoriumgeneeskunde
e-mail: m.c.harmsen@umcg.nl

prof.dr. G.J. ter Horst, UMCG afdeling Neurowetenschappen, Neuro Imaging Center (NIC)
e-mail: g.j.ter.horst@umcg.nl

dr. M. Jalving, Medische Oncologie
e-mail: m.jalving@umcg.nl

prof.dr. H.H. Kampinga , UMCG afdeling Celbiologie
e-mail: h.h.kampinga@umcg.nl

prof.dr. J.C. Kluin-Nelemans, UMCG afdeling Interne Geneeskunde/Hematologie
e-mail: j.s.masterclass@umcg.nl

dr. E.L.M. Maeckelberghe, UMCG OWI
e-mail: e.l.m.maeckelberghe@umcg.nl

dr. D. Neut , UMCG afdeling Biomaterialen
e-mail: d.neut@med.umcg.nl

prof.dr. R.J. Porte , UMCG afdeling Chirurgie/Hepatobiliaire chirurgie
e-mail: r.j.porte@chir.umcg.nl

dr. M. Rook, UMCG afdeling Cemtrum Medische beeldvorming

e-mail: m.rook@umcg.nl

prof.dr. J.J. Schuringa , UMCG afdeling Interne Geneeskunde/Hematologie
e-mail: j.j.schuringa@umcg.nl

K.I. Sijtsma , UMCG Centrale Medische Bibliotheek
e-mail: k.i.sijtsma@umcg.nl

dr. F.L.P. van Sonderen , Graduate School for Medical Sciences, onderzoeksinstituut SHARE
e-mail: f.l.p.van.sonderen@umcg.nl

prof.dr. H.J. Verkade , UMCG afdeling Kindergeneeskunde
e-mail: h.j.verkade@umcg.nl

prof.dr. A.A. Voors , UMCG afdeling Cardiologie/Thoraxchirurgie
e-mail: a.a.voors@umcg.nl

prof.dr. E.G.E. de Vries , UMCG afdeling Medische Oncologie
e-mail: e.g.e.de.vries@umcg.nl

Laatst gewijzigd:30 maart 2017 15:09
printOok beschikbaar in het: English