Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsFaculteit der LetterenOrganisatieDiensten en voorzieningenMobility OfficePlacements via Mobility Office Faculty of Arts

Stagebegeleiding

Per opleiding zijn er één of meer stagecoördinatoren aangesteld binnen de Faculteit de Letteren. Na inschrijving in ProgRESS kun je een afspraak met de stagecoördinator van jouw opleiding maken voor verwijzing naar een stagebegeleidend docent die je stageplan kan goedkeuren (of die jouw stage zelf zal gaan begeleiden).

American Studies
Mw. D. (Deidre) Harmsen
050 3633208
info-americanstudies@rug.nl

Archeologie
Mw. C. (Canan) Çakirlar, PhD
050 3636732
c.cakirlar@rug.nl

Communicatie- en Informatiewetenschapen / Informatiekunde
Dr. W. (Wim) Vuijk
050 3635871
w.vuijk@rug.nl

Engelse Taal en Cultuur
Dr. J.P.M. (Hans) Jansen
050 3635849
j.p.m.jansen@rug.nl

Europese Talen en Culturen - Duits: Mw. dr. A. (Anne) M. Bollman
050 3635930
a.m.bollmann@rug.nl

Europese Talen en Culturen - Frans: Mw. dr. J.M.L. (Jeanette) den Toonder
050 3635891
j.m.l.den.toonder@rug.nl

Europese Talen en Culturen - Italiaans: Mw. M.E. (Maaike) Dicke, MA
050 3635893
m.e.dicke@rug.nl

Europese Talen en Culturen - Russisch: Dr. S. (Sander) Brouwer
050 3636042
sander.brouwer@rug.nl

Europese Talen en Culturen - Zweeds: Mw. dr. P. (Petra) Broomans
050 3637275
p.broomans@rug.nl

Geschiedenis
Dr. J.W. (Joop) Koopmans
050 3634927
internshiphistory@rug.nl

Dr. L.K. (Leonieke) Vermeer
050 363482
internshiphistory@rug.nl

Griekse en Latijnse Taal en Cultuur
Mw. prof.dr. M.A. (Annette) Harder
050 3636022
m.a.harder@rug.nl

International Relations and International Organization
Mw. E.M. (Lies) Feringa, MA
050 3632698
e.m.feringa@rug.nl

B.L. (Bastiaan) Aardema, MA
050 3638540
b.l.aardema@rug.nl

C. (Chamutal) Afek-Eitam, MA
050 3638540
c.eitam@rug.nl

E. (Erik) Sportel
050 3638540
per 1 november 2018

H.M. (Lenneke) Sprik, MA
050 3633300
h.m.sprik@rug.nl

dr. G.C. (Gerda) van Roozendaal
050 3635969
g.c.van.roozendaal@rug.nl

Journalistiek en Mediastudies
prof. drs. B.J. (Bart) Brouwers
050 3632301
b.j.brouwers@rug.nl

M.S.D. (Sanna) Buurke, MA
050 3637393
b.j.brouwers@rug.nl

Kunst, Cultuur en Media
Mw. L.D.M.E. (Lucia) van Heteren, MA
050 3636043
l.d.m.e.van.heteren@rug.nl

Kunstgeschiedenis
dr. J.P. (Joost) Keizer
050 3636101
joost.keizer@rug.nl

Midden Oosten Studies
Prof. dr. W.J. (Wout) van Bekkum
050 3635818/5850
w.j.van.bekkum@rug.nl

Minorities & Multilingualism
J. (Joana) Da Silveira Duarte, PhD
050 3635944
j.duarte@rug.nl

Mw. dr. N.H. (Nanna) Hilton

050 3639462
n.h.hilton@rug.nl

Nederlandse Taal en Cultuur
Mw. dr. S. (Sandra) van Voorst
050 3635868
s.van.voorst@rug.nl

Research Masters
Mw. K.J. (Kirsten) van Ophem
050 36333106
k.j.van.ophem@rug.nl

Taalwetenschap
Dr. R. (Roel) Jonkers
050 3636129
r.jonkers@rug.nl

Taalwetenschap - Taalontwikkelingsstroornissen
Dr. G.W. (Gerard) Bol
050 3635974
g.w.bol@rug.nl

Taalwetenschap - Dyslexie
Prof. dr. B.A.M. (Ben) Maassen
050 3635800
b.a.m.maassen@rug.nl

Laatst gewijzigd:20 september 2018 13:31
printView this page in: English