Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsFaculteit Gedrags- en Maatschappijwetenschappen

Webredacteuren GMW

NaamFaculteit / afdelingmailadres
Abels, S.GION / AOLBS.Abels@rug.nl
Appeldorn, K.PsychologieK.Appeldorn@rug.nl
Beltman, mr D.Onderzoeks- en Expertisecentrum voor Kinderen en Vreemdelingenrecht D.Beltman@rug.nl
Boer-Bethlehem, L.GMWL.Boer-Bethlehem@rug.nl
Bos, drs J.GMWJ.Bos@rug.nl
Cazemier Van Den Berg, M.GMWM.Cazemier.Van.Den.Berg@rug.nl
Degen-Klabou, drs M.R.AmbulatoriumM.R.Degen@rug.nl
Doek-Jans, D.H.GMWD.H.Doek-Jans@rug.nl
Evers, drs J.A.M.GMWJ.A.M.Evers@rug.nl
Ewalts, H.J.W.M.LerarenopleidingH.Ewalts@rug.nl
Huisman, dr J.M.E.SociologieJ.M.E.Huisman@rug.nl
Kiers, E.H.GMWE.H.Kiers@rug.nl
Koops, H.B.GMWH.B.Koops@rug.nl
Lien, S.R. vanGMWS.R.van.Lien@rug.nl
Maree, T. deGMWT.de.Maree@rug.nl
Muller, S.GION / AOLBStephanie.Muller@rug.nl
Neumann-Zwols, L., MScU-POGL.Zwols@rug.nl
Overwijk, drs S.GMWS.Overwijk@rug.nl
Popping, dr R.SociologieR.Popping@rug.nl
Prins, dr R.P.GMWR.P.Prins@rug.nl
Putten, prof dr A.A.J. van derPedagogische wetenschappen en OnderwijskundeA.A.J.van.der.Putten@rug.nl
Ruisch-de Vries, drs E.GMWEdith.Ruisch-de.Vries@rug.nl
Scheltens, M.GMWM.Scheltens@rug.nl
Siekman, S.D.SociologieS.D.Siekman@rug.nl
Simon, S.GMWS.Simon@rug.nl
Steenbergen, dr H.SociologieH.Steenbergen@rug.nl
Verschuren, drs M.J.D.GMWM.J.D.Verschuren@rug.nl
Vlugt, dr M.J.P.W. van derGMWM.J.P.W.van.der.Vlugt@rug.nl
Vries, dr P.H. dePsychologieP.H.de.Vries@rug.nl
Waard, prof dr D. dePsychologieD.de.Waard@rug.nl
Wijk-Smit, G.A. vanSociologieG.A.van.Wijk@rug.nl
Zandbergen, ing P.GMWP.Zandbergen@rug.nl
Zevulun, mr D., MScOnderzoeks- en Expertisecentrum voor Kinderen en Vreemdelingenrecht D.Zevulun@rug.nl
Laatst gewijzigd:14 februari 2018 16:22
printOok beschikbaar in het: English