Skip to ContentSkip to Navigation
E-learningOnderdeel van Rijksuniversiteit Groningen

E-learning

E-learningOrganisatie

E-learning coördinatoren

Faculteit/afdeling Naam E-mail
Bureau Universiteit Esther Hoorn e.hoorn@rug.nl
OSK Kris Brussen
Tanja Grgic

k.j.brussen@rug.nl
t.grgic@rug.nl

CIT Tom Spits
Koos Winnips
Gert Jan Verheij
t.spits@rug.nl
koos.winnips@rug.nl g.j.verheij@rug.nl
FEB Jan Riezebos
Derk-Jan Heslinga
j.riezebos@rug.nl d.j.j.heslinga@rug.nl
FRW Arjan van der Assem a.van.den.assem@rug.nl
FWN Peter Barthel pdb@astro.rug.nl
GGW Henk van Putten h.t.van.putten@rug.nl
GMW Vincent de Boer v.de.boer@rug.nl
LET Sake Jager s.jager@rug.nl
Rechten Bart Beijer b.a.a.beijer@rug.nl
Talencentrum Jeroen van Engen j.van.engen@rug.nl
UMCG Jasper Hollenbeek Brouwer
Ronald Nijmeijer
j.hollenbeek.brouwer@umcg.nl
r.nijmeijer01@umcg.nl
Wijsbegeerte Arnold Veenkamp a.a.veenkamp@rug.nl
University College Robbert van Veen r.l.w.van.veen@rug.nl
University Library Raquel Raj r.l.raj@rug.nl
Campus Fryslân Chantal Vrijthof c.t.vrijthof@rug.nl
Laatst gewijzigd:05 oktober 2018 12:17
printView this page in: English
Volg ons opyoutube twitter linkedin