Skip to ContentSkip to Navigation
E-learningOnderdeel van Rijksuniversiteit Groningen

E-learning

E-learningOrganisatie

Contactinformatie

Binnen e-learning komen verschillende onderdelen en expertises samen. Ben je enthousiast geraakt over een van deze e-learning onderdelen of wil je zelf bijdragen aan een e-learningproject? Onze contactpersonen gaan graag met je in gesprek.

Onderdeel Naam E-mailadres
Digitaal toetsen dr. Y. (Yta) Beetsma y.beetsma@rug.nl
Massive Open Online Courses drs. T. (Tom) Spits t.spits@rug.nl
Docentprofessionalisering I. (Ine) Noben i.noben@rug.nl
Streaming video en videoconferencing drs. G.J. (Gert-Jan) Verheij g.j.verheij@rug.nl
Flipped classroom dr. J.C. (Koos) Winnips koos.winnips@rug.nl
Nestorsupport E. (Esther) Leystra, E.R.D. (Erwin) Broers nestorsupport@rug.nl

Laatst gewijzigd:16 juli 2018 15:00
printView this page in: English
Volg ons opyoutube twitter linkedin