Skip to ContentSkip to Navigation
Career Services
Career Services Employers

Overzicht stagecoördinatoren

Voor aanvullende informatie of bij vragen over stages binnen een specifieke faculteit (bijv. voorwaarden, aantal weken, uren per week, stageovereenkomsten) kunt u contact opnemen met de desbetreffende stagecoördinator.

Faculteit
Naam
E-mailadres
Alternatief contact

Economie en Bedrijfskunde

Nienke van den Berg

h.j.van.den.berg rug.nl

studentteam.feb@rug.nl

Gedrags- en Maatschappijwetenschappen

Ellen de Jong

stagecoordinatorpsy@rug.nl

Orthopedagogiek

Lydie Zwartenkot en Carolien Lunenborg

stage.ortho@rug.nl

h.j.zwartenkot-norder@rug.nl
c.b.lunenborg@rug.nl

Onderwijswetenschappen

Denise Leidelmeijer en Jolien Mouw

stage-owk@rug.nl

d.f.m.leidelmeijer@rug.nl
j.m.mouw rug.nl

Religie, Cultuur en Maatschappij

Thea de Boer

t.m.l.de.boer@rug.nl

k.van.den.ende@rug.nl

Letteren

Esther Haag

e.e.haag@rug.nl

Medische Wetenschappen

Renzo Tuinsma

r.tuinsma@umcg.nl

Rechtsgeleerdheid

Hanny Bultena

j.h.bultena rug.nl

Ruimtelijke wetenschappen

Chris Diederiks

h.c.diederiks@rug.nl

Wijsbegeerte

Kenniscentrum Filosofie

kcf@rug.nl

Science and Engineering

Marjolijn Onrust

m.onrust@rug.nl

careerservicesfse@rug.nl

Matthijs de Jong

matthijs.de.jong@rug.nl

Saskia Grooters

s.grooters@rug.nl

Jorien Zevenberg

j.zevenberg@rug.nl

University College

Sonia Mascarell

s.mascarell.ordovas@rug.nl

Campus Fryslân

Maaike Moltzer

m.moltzer@rug.nl

Laatst gewijzigd:18 januari 2024 12:27