Skip to ContentSkip to Navigation

Aletta Jacobs School of Public Health

Together for more healthy years
Aletta Jacobs School of Public HealthWij zijn Aletta

Ons Aletta Team

Jochen
dr. Jochen Mierau

Universitair hoofdocent, Faculteit Economie & Bedrijfskunde, Rijksuniversiteit Groningen

E: j.o.mierau@rug.nl

Victor
Victor Verrijp

Directeur Beleidsontwikkeling & Externe Relaties, Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)

E: v.verrijp@umcg.nl

Annechien
Annechien Pronk

Programma Manager

E: a.pronk@rug.nl

Ivonne Lesman-Leegte

Ivonne Lesman-Leegte
Coördinator Wetenschappelijk Onderzoek

T: 06 5532 1238
E: g.a.t.lesman-leegte@umcg.nl

Evelien Woddema

Evelien Woddema
Secretariaat

T: 050 36 37098
E: e.woddema@rug.nl

Marjolein Blüm

Marjolein Blüm
Communicatie

T: 050 36 37085
E: m.h.blum@rug.nl

Gabriela Matouskova

Gabriela Matouskova
Office Manager

T: 050 36 32764
E: g.matouskova@rug.nl

Anniek

Anniek Ottens
Communicatie

E: aletta@rug.nl

Sander

Sander Baesjou
Programmamanager Implementatie en Valorisatie

E: a.baesjou@rug.nl

Laatst gewijzigd:11 mei 2018 10:47
printOok beschikbaar in het: English