Skip to ContentSkip to Navigation

Aletta Jacobs School of Public Health

Together for more healthy years
Aletta Jacobs School of Public HealthWij zijn Aletta

Ons Aletta Team

Jochen
Jochen Mierau

Wetenschappelijk directeur Aletta Jacobs School of Public Health
Universitair hoofddocent, Faculteit Economie & Bedrijfskunde, Rijksuniversiteit Groningen

E: j.o.mierau@rug.nl

Victor
Victor Verrijp

Algemeen directeur Aletta Jacobs School of Public Health
Directeur Beleidsontwikkeling & Externe Relaties, Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)

E: v.verrijp@umcg.nl

Nienke
Nienke Schripsema

Programma Manager

E: n.r.schripsema@rug.nl

Roel
Roel van der Heijden

Scientific liaison officer

E: r.a.van.der.heijden@umcg.nl

Ivonne Lesman-Leegte
Ivonne Lesman-Leegte

Coördinator Wetenschappelijk Onderzoek

T: 06 5532 1238
E: g.a.t.lesman-leegte@umcg.nl

Gabriela Matouskova
Gabriela Matouskova

Office Manager

T: 050 36 32764
E: g.matouskova@rug.nl

Josine
Josine Kremer

Communicatie

E: j.j.kremer@rug.nl

Sander
Sander Baesjou

Programmamanager Implementatie en Valorisatie

E: a.baesjou@rug.nl

Laatst gewijzigd:24 juli 2018 16:43
printOok beschikbaar in het: English