Skip to ContentSkip to Navigation

RUG400-lustrumbureau

Naam en Functie Contactgegevens

Lustrumcoördinator

Els van den Berg

els.van.den.berg@rug.nl

(+31) (050) 363 4000

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Project- en communicatiemedewerker

Gemma van der Holst

g.h.van.der.holst@rug.nl

(+31) (050) 363 4000

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Secretaresse

Sanne Buter

s.buter@rug.nl

(+31) (050) 363 4000

Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Fondsenwerving

Franck Smit

f.r.h.smit@rug.nl

(+31) (050) 363 7597

Maandag t/m vrijdag

Penningmeester

Joris Eijkelhof

j.j.eijkelhof@rug.nl

Projectmedewerkers

Marjan Kiewiet

m.kiewiet@rug.nl
Anjette Kruize a.m.kruize@rug.nl
Anke Kersting a.r.kersting@rug.nl

Lustrumbureau RUG400

Mail

rug400@rug.nl

Telefoon

(+31) (050) 363 4000

Bezoekadres

Oude Boteringestraat 44 (Bestuursgebouw)

Postadres

Lustrumbureau RUG400, Postbus 72, 9700 AB Groningen

Studentenlustrumbestuur

Naam en functie E-mail, telefoon, aanwezigheid

Beatrijs Lont (voorzitter)

studenten400@rug.nl

Laatst gewijzigd:15 september 2017 15:48
printView this page in: English