Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsWaar vindt u onsHuisstijlHandige adressen

Huisstijlcoördinatoren

Overzicht van huisstijlcoördinatoren van faculteiten en diensten  

Faculteit / Dienst Naam Email Tel. 050-36-
Faculteit Economie en Bedrijfskunde Niek de Boer n.de.boer@rug.nl 33741
Faculteit Rechtsgeleerdheid Anja Robbeson A.Robbeson@rug.nl 37938
Faculteit Gedrags- en Maatschappijwetenschappen Thomas de Maree T.de.Maree@rug.nl 36266
Faculteit Gedrags- en Maatschappijwetenschappen Sander van Lien s.r.van.lien@rug.nl   38510
Faculteit Wijsbegeerte Fré Moorrees F.C.Moorrees@rug.nl 37960
Faculteit der Letteren Jennieke Oordt j.j.oordt@rug.nl 35616
Faculteit Godgeleerdheid en Godsdienstwetenschap Charissa Caron c.b.caron@rug.nl 35529
Faculteit Ruimtelijke Wetenschappen Imre Veen i.l.veen@rug.nl 37743
Faculty of Science and Engineering Mariëlle Zwaanenburg m.e.l.zwaanenburg@rug.nl 38304
University College Frederika Cazemier f.cazemier@rug.nl 33512
Facilitair Bedrijf Liesbeth de Jong e.f.de.jong@rug.nl 35138
Donald Smits Centrum voor Informatie Technologie Kristien Piersma k.i.piersma@rug.nl 39272
KVI - Center for Advanced Radiation Technology Amarins Petitiaux a.d.petitiaux@rug.nl 37522
Bibliotheek Rijksuniversiteit Groningen Frank den Hollander
en Gretha Landman
communicatie-bibliotheek@rug.nl 35067
35032
Bureau van de Universiteit Ineke Vugteveen t.h.vugteveen@rug.nl 35357
Faculteit Medische Wetenschappen / UMCG - afdeling Communicatie
Sijtske Klont en
Ron van Duuren
s.j.klont@umcg.nl
r.van.duuren@umcg.nl
361 1439

Laatst gewijzigd:21 september 2017 15:19
printView this page in: English